Оплата

Завдяки тому, що сайт Electromax.com.ua об'єднав кілька компаній, ми можемо запропонувати Вам найбільш зручних для Вас варіантів оплати:

  • Безготівковий розрахунок: Як для юридичних, так і фізичних осіб. Для фізичних осіб необхідно мати з собою паспорт, для юридичних осіб, для отримання рахунку - досить назви організації, після оплати, для укладення договору необхідний повний пакет статутних документів.
  • Готівковий розрахунок: найпростіший і найдоступніший спосіб оплати. При купівлі за готівковий розрахунок, рахунок виписується від ФОП.
  • Оплата при отриманні: зручний спосіб, коли Ви перебуваєте в іншому місті. Ми відправляємо Вам товар транспортною організацією (Нова Пошта, САТ...), Ви приходите на відділення в своєму місті і оплачуєте при отриманні. Для замовлення послуги необхідно зв'язатися з нами і повідомити: Ваше місто, П.І.Б. і спосіб відправки.

Доставка

Доставка: При покупці в Харкові або в Одесі, доставка по місту безкоштовна (якщо сума вище 2000 грн), якщо замовлення нижче 2000 грн - вартість доставки складе від 50 грн. При доставці в передмістя, вартість доставки формується з розрахунку 7 грн за 1 км. Самовивіз зі складу в Харкові, Одесі та Дніпропетровську - безкоштовно.

Ви з іншого міста? Доставка здійснюється транспортними компаніями, на Ваш розсуд. Ми працюємо з багатьма транспортними компаніями: Нова пошта, САТ,  Автолюкс, Делівері ...