Все про гарантії на продукцію

Якість продукції: вся продукція, представлена ​​на нашому сайті, сертифікована. За бажанням Ви можете ознайомитися з сертифікатом на будь-яку продукцію. Ми працюємо тільки з офіційними виробниками та імпортерами. Ми говоримо НІ підробкам - тільки якість!

Термін гарантії: Надаємо гарантію від виробника, в повному обсязі і без зміни умов. Залежно від виробника, продукція може обслуговуватися в різних сервісних центрах, контакти яких ми надаємо.

Ваша вигода при роботі з нами: Згідно із Законом України "Про захист прав споживачів" Ви, в повному праві отримувати якісний і безпечний товар. Обміняти або повернути товар, відповідно до пункту 1 статі 9, в якій мовиться: "Споживач має право на обмін товару належної  якості  протягом чотирнадцяти  днів,  не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем" Згідно цього ж пункту, повинні бути виконані наступні умови: "Обмін товару   належної   якості  проводиться,  якщо  він  не використовувався і якщо збережено його товарний  вигляд,  споживчі властивості,  пломби,  ярлики,  а  також  розрахунковий  документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром"

Гарантійний ремонт або обмін: проводиться тільки на підставі висновку від офіційного сервісного центру, адресу якого можна знайти на гарантійному листі, про те, що ремонт у встановлені законодавством терміни не можливий.