Наш сайт - Electromax.com.ua, об'єднав на своєму ресурсі групу компаній, які згуртували потужний колектив професіоналів. Всі ми фахівці в своєму напрямку і вміємо грамотно і доступно донести корисну інформацію споживачеві.

Наша місія: кваліфіковано підносити інформацію про товар (послугу) до замовника, що б в кінцевому результаті, наш покупець отримував максимальне задоволення від придбаного товару і радів покупці.

Наші співробітники: в нашу команду прийшли люди, які люблять свою роботу, знають свій товар, можуть грамотно і доступно про нього розповісти. Постійні зустрічі з виробниками, тренінги та практичні заняття з технікою, дозволяють продовца знати товар на більш глибокому рівні. В результаті всі залишаться в плюсі, продавці правильно підберуть товар, а покупець знайде оптимальний для нього вибір

Наш сайт: кожен день сайт зростає, крім товарних позицій ми пишемо статті та робимо огляди техніки. Додаємо матеріалами які будуть не тільки інформативними, а й корисними. Наприклад - ми проаналізували поради з різних сервісних центрів і створили власну інструкцію з обкатки двигуна з 4-х тактним і 2-х тактним двигуном. Або одна з найпопулярніших статей: "Шкода і користь інфрачервоних променів на організм людини" Так само окрему увагу приділяємо відео оглядам продукції, для цього спеціально створили канал на одному з популярних ресурсів youtube.com, де викладаємо огляди товару, наочно показуємо тонкощі роботи і порівняння з аналогічними виробами. Створені сторінки компанії по соціальним мережам і в instagram.

Окрема увага приділяється виставкам, щороку ми приймаємо участь в різних виставках, намагаємося брати участь не тільки в тих містах де є представітельсто, а й їздити в інші регіони.

При виборі постачальника окрема увага приділяється якості продукції, сертифікатам на продукцію і наявністю гарантійних / після гарантійних зобов'язань з боку виробника. Наша мета спростити будь-які питання які можуть виникнути як в процесі роботи з технікою, так і в разі поломки. Ми прихильники тільки якісно, ​​швидкого і офіційного обслуговування. Тому ми говоримо - НІ підробкам і не якісного продукту. Репутацію довго заробляти і так легко втратити.

Ми постійно розвиваємо наші напрямки, стаємо кращими і за це отримуємо ексклюзивні умови та можливості роботи з різних брендам і напрямками. Отримуємо нагороди і спеціальні сертифікати, що підтверджують наші результати

Оплата і доставка: Завдяки тому, що у нас всебічна команда професіоналів, ми можемо запропонувати будь-який з варіантів роботи, лиш би він підходив Вам. Більш докладніше про це описано в існуючому розділі: "Оплата і доставка"

У нас відкриті офіси з шоу-румами, де ви можете наочно ознайомитись з продукцією, задати інтересующіі Вас питання і купити цікаву Вам продукцію, як до нас дістатися або зателефонувати, знайдете в розділі "Контакти"