0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 549523

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Вуличний газовий інфрачервоний обігрівач Enders Cosystand Rattan

Найкрасивіший з усього модельного ряду Enders

  Задані величини дизайнеру - круглі, еластичні і тонкі форми - здійснилися у цього пристрою більше ніж досконало. Але не тільки дизайн, а також і виготовлення з високоякісних матеріалів дає високу оцінку пристрою.

  Колона і кришка контейнера Enders Cosystand Rattan виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, абсолютно стійкі до вологи, забруднення, ультрофеолетовим променів і зручні для догляду.

  Швидке і впевнене запалювання, висока функціональність, надійність автоматики і простата в збиранні- це все про Enders Cosystand Rattan. Обидві половини контейнера легко знімаються при піднятті кришки, це робить більш доступним балон газу.

  Також відносно теплового потоку обігрівач Rattan з його потужністю в 8кВт не змусить сумніватися Вас в його ефективності. Відтепер озноб в холодні дні залишиться в минулому

  Одним словом, якщо Ви вибираєте Rattan він підійде до обстановки Вашої садових меблів! Простота так само заобчается і в процес покупки. Для того, що б купити вуличний газовий інфрачервоний обігрівач Enders Cosystand Rattan вам достатньо зателефонувати нашому менеджеру або оформити замовлення через сайт.

Характеристики

Виробник: Enders
Країна походження: Германия
Тепловая мощность, кВт: 3-8
Диаметр излучения, м: до 9
Высота, см: 220
Газ: Пропан/бутан
Расход газа, г/ч: 218-582
Время непрерывной работы, ч: 19-50, баллон на 27 литров
Рефлектор диаметр, см: 76
Вага: 22.5

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою