0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 43640

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

KAISER NBC-200 industry

За своїми основними характеристиками моделі KAISER NBC-200 industry і KAISER NBC-200 profi абсолютно ідентичні, вся "хитрість" в матеріалах і якість вузлів збірки. Як і попередня модель KAISER NBC-200 industry залишається хорошим вибором серед зварювальних інверторів для промислового застосування. Модель KAISER NBC 200 industry дозволить якісно працювати підключившись від домашньої розетки 220В, а завдяки вбудованому мережевому фільтру, якість зварювання не впаде навіть при невеликих коливаннях в мережі. Легка, надійна і з гарантійним обслуговуванням у всіх обласних містах України, цей зварювальний апарат буде справжньою знахідкою для господаря.

При роботі KAISER NBC-200 industry вам буде необхідно давати йому "відпочивати", співвідношення за часом робота / відпочинок, повинні бути не більше ніж 60% / 40%, відповідно. Одним з плюсів KAISER NBC-200 industry, буде вбудований захист по температурі, яка відключить апарат при перегріванні. Так само до особливостей можна віднести: можливість запуску в гарячому стані, захист від "налипання" електрода і система примусового охолодження.

Невід'ємною позитивною стороною цього зварювального апарату буде малу вагу і розмір. Його зручно переносити / перевозити, як в багажнику автомобіля, так і на плечі.

У комплект поставки входить:

  • апарат KAISER NBC-200 industry
  • маска і кабель зварювальний
  • щітка / молоток інструкція / гарантія
  • поставляється з валізою

Виникли питання? наші фахівці допоможуть підібрати і купити KAISER NBC-200 industry, а так само оформити доставку і заповнити всі документи. Телефонуйте

Характеристики

Виробник: KAISER
Тип: инверторные
Мощность потребления, Вт: 8,2
Напряжение питания, В: 220
Класс изоляции: H
Ток сварки, A: 20-200
Диаметр электрода, mm: 1,6-4
Эффективность, %: 60
Вага: 7

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою