0 грн.
phone_in_talk
Артикул: WT-0212

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Кутова шліфувальна машина Intertool Storm WT-0212

Кутова шліфувальна машинка Storm WT-0212, вироблена компанією Intertool (Україна) представляє одну з найпотужніших моделей лінійки. Дана модель повністю адаптована під професійне використання і готова до тривалих навантажень. Якісні матеріали, з яких зібраний механізм і корпус шлифмашинки, гарантують зносостійкість пристрою і його тривалу роботу, а відмінна збалансованість внутрішніх елементів дозволяє мінімізувати навантаження на оператора.

Шліфувальна машинка Storm WT-0212 може працювати від простої побутової розетки, а її електродвигун споживає потужність близько 2200 Вт і без праці надає диску швидкість обертання близько 6000 об. / Хв. Діаметр отвору складає 22,2 мм.

Модель Storm WT-0212 оснащена кнопкою блокування, що виключає можливість випадкового запуску машинки, а спеціальний датчик зносу щіток дозволяє утримувати їх в робочому стані і при необхідності замінювати новими.

Купити кутову шліфувальну машину Intertool Storm WT-0212 Ви можете у нас на сайті.

Характеристики

Виробник: Intertool
Мощность потребления, Вт: 2200
Диаметр диска, мм: 230
Скорость вращения, об/мин: 6000
Напряжение питания, В: 230
Диаметр посадочного отверстия, мм: 22.2
Шпиндель: М14

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою