0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 30614

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Зварювальний інвертор KAISER NBC-200

Чудовий вибір серед інверторів для побутового застосування. Модель KAISER NBC 200 дозволить якісно працювати підключившись від домашньої розетки 220В, а завдяки вбудованому мережевому фільтру, якість зварювання не впаде навіть при невеликих коливаннях в мережі. Легка, надійна і з гарантійним обслуговуванням у всіх обласних містах України, цей зварювальний апарат буде справжньою знахідкою для господаря.

Що значить побутове використання? Цей означає що при роботі KAISER NBC-200 вам буде необхідно давати йому "відпочивати", співвідношення за часом робота / відпочинок, повинні бути не більше ніж 60% / 40%, відповідно. Одним з плюсів KAISER NBC-200, буде вбудований захист по температурі, яка відключить апарат при перегріванні. Так само до особливостей можна віднести: можливість запуску в гарячому стані, захист від "налипання" електрода і система примусового охолодження.

У комплект поставки входить:

  • апарат KAISER NBC-200
  • маска і кабель зварювальний
  • щітка / молоток інструкція / гарантія

Виникли питання? наші фахівці допоможуть підібрати і купити KAISER NBC-200, а так само оформити доставку і заповнити всі документи. Телефонуйте

Характеристики

Виробник: KAISER
Тип: ,инверторные
Мощность потребления, Вт: 8,2
Напряжение питания, В: 220
Класс изоляции: H
Ток сварки, A: 20-200
Диаметр электрода, mm: 1,6-4,0
Эффективность, %: 60
Вага: 6

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою