0 грн.
phone_in_talk
Артикул: СНОПТ (IP56) 35.0

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Сімісторний стабілізатор Аватті СНОПТ (IP56) 35.0 кВт

Стабілізатор напруги СНОПТ (IP56) 35.0 кВт призначений для установки на вулиці і забезпечення стабільною напругою для електрообладнання сумарною потужністю до 35.0кВт,  розрахований на безперервний режим роботи. Електрична частина цього стабілізатора оброблена спеціальним електроізоляційним лаком і пропитанаа водовідштовхувальним розчином.

Зовнішія дверцята стабілізатора закриваються на посилений замок і ущільнені піногумою. Всі складові щита герметизовані. Для відводу і підведення кабелів до стабілізатора встановлюються герметичні сальники, Ви самі вибираєте одну з стінок стабілізатора, на яку бажаєте їх встановити.

Купіть стабілізатор СНОПТ (IP56) 35.0 кВт в пиловологозахищеному корпусі і захистіть Ваше електрообладнання від стрибків напруги в мережі, надструмів, перевантажень по струму. Його можна застосовувати для стабілізації напруги в будинку, дачі, квартири, вуличного обладнання, для захисту котлів та опалювального обладнання, для охоронного обладнання, сигналізації та систем телемеханіки, а так само для холодильного обладнання та кондиціонерів.

Характеристики

Виробник: Awattom
Країна походження: Украина
Напряжение, В/Гц: 220В/50Гц
Габариты ДхШхВ, мм: 345х290х730
Номинальная мощность, кВт: 35.0
Режим работы: непрерывный
Количество фаз: 1
Кол-во ступеней автом-го регулирования: 16
Время реакции на изменение входного напряжения, мс: 20
Максимально допустимый ток: 180 А, не более 30 сек
Тип: пыле и влаго защищенные IP56
Вага: 98

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою