0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 3936

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Снігоприбирач модель MTD ME66(США)

Компанія Електромакс пропонує снігоприбирач модель MTD ME66(США).
Снігоприбирач MTD ME 66 - недорога продуктивна машина для прибирання снігу. Відмінне співвідношення ціни і якості. Оснащена приводом на колеса. Спеціальні шини з протектором не ковзають навіть на льоду. Снігоприбирач укомплектований галогенової фарою для роботи в темний час доби, і електростартером двигуна, для безпроблемного запуску при низьких температурах.

Двоступенева система поглинання снігу снігоприбирач MTD ME 66 - щільний сніг і лід захоплюється потужними металевими шнеками, подрібнюється і подається на спеціальну крильчатку, яка при обертанні дробить сніг на дрібні частинки, і потужним потоком викидає його у зазначеному напрямку через жолоб. Ручне регулювання напрямку викиду снігу з місця оператора.
Великий діапазон робочих швидкостей - 6 вперед і 2 назад. На підвищеній швидкості Ви можете прибирати невеликий шар свіжого снігу, а на знижених швидкостях дробити злежаний, мерзлий сніг, і навіть лід.

На свої снігоприбирачі, компанія MTD встановлює бензинові двигуни, розраховані на експлуатацію при низьких температурах. На ці двигуни не встановлюється повітряний фільтр. На снігоприбирач MTD ME 66 встановлений двигун MTD Thorx 80 OHV (277 куб. см.), з електростартером. Верхнє розташування клапанів на цих двигунах (OHV) сприяє стабільній роботі навіть при мінусовій температурі далеко за нуль.

Захоплення снігу металевий шнек Xtreme - Auger по ширині 66 див., по висоті - 53 див.
Керування приводом на колеса і приводом шнека знаходяться на правій і лівій рукоятці відповідно.

Характеристики

Виробник: MTD

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою