0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 3933

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Снігоприбиральник MTD модель M61 (США)

Компанія Електромакс пропонує снігоприбирач MTD модель M61 (США), яка призначена для очищення від снігу доріг і тротуарів, невеликих майданчиків і так далі. Так як металевий шнек моделі складається з незалежних один від одного спіралей, високу якість прибирання гарантовано навіть якщо один з «пальців» шнека вийде з ладу, хоча таке трапляється вкрай рідко.

Снігоприбиральник MTD M61 оснащений потужним економічним двигуном з верхнім розташуванням клапанів. Це дозволяє моделі легко заводитися і безперебійно працювати навіть при низьких температурах. Крім того, двигун забезпечує економію палива і низьку токсичність вихлопу, тому снігоприбиральна машина MTD M61 не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Снігоприбиральник MTD M61 має жолоб для викиду снігу, виготовлений з поліпропілену. Це робить його не тільки міцним, але і довговічним - поліпропілен не піддається корозії і прекрасно витримує навіть самі низькі температури, можливі в наших широтах. Крім того, поліпропіленовий жолоб не забивається льодом і снігом.

Для забезпечення високої якості прибирання на гравійних доріжках, інших нерівних поверхнях, MTD M61 оснащений лижами, висота яких регулюється. Для зниження пробуксовки коліс передбачені шини з протекторами, тому MTD M61 прекрасно пересувається і по снігу, і по льоду. І якщо ви хочете купити снігоприбирач надійний, продуктивний і невибагливий - модель MTD M61 це те, що вам потрібно.

Характеристики

Виробник: MTD

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою