0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 3935

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Снігоприбиральник MTD M 53

Компанія Електромакс пропонує снігоприбирач MTD M 53. Це невелика машина для прибирання снігу, рухома одноциліндровим бензиновим двотактним двигуном, потужністю 3,1 к.с., ця машина здатна прибирати невеликий шар свіжого вологого снігу, і відкидати його на відстань до 7-8 метрів . Відмінна модель для невеликих будинків, або для прибирання снігу біля гаража, а так само на сходинках, і т. Д. Металевий шнек, покритий шаром гуми захоплює сніг, і викидає його в зазначений напрямок. Праймер для підкачки палива в карбюратор сприяє швидкому запуску двигуна в зимовий час за допомогою шнура стартера.

Невелика маса снігоприбирача, і його габарити дозволяють легко транспортувати машину в багажнику автомобіля, і зберігати в гаражі, або будь-якому іншому підсобному приміщенні.

Різниця між моделями снігоприбирачів MTD 140M і MTD M53 - в двигунах. На модель 140 встановлений чотиритактний двигун, а на M53 - двотактний.

Характеристики

Виробник: MTD

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою