0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 3929

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Снігоприбиральник IKRA Mogatec BSF 6107

Снігоприбиральник IKRA Mogatec BSF 6107 (Німеччина) відмінно підійде для прибирання снігового покриву на присадибній ділянці, дачі, в садку, перед виїздом з гаража або автомобільної стояки. Відмінними рисами даного пристрою є висока європейська якість, продумана вартість і відмінні експлуатаційні показники. Все це дозволило IKRA Mogatec BSF 6107 зайняти одне з лідируючих місць серед машин даного класу. Надійний двигун розрахований на експлуатацію в зимових умовах.
Електростартер забезпечує швидкий запуск двигуна.

Багатоступенева коробка передач і функція реверсу.

Снігоприбиральник IKRA Mogatec BSF 6107 обладнаний функцією повороту жолоба на 180 ° з місця оператора за допомогою спеціального важеля.
Функція регулювання кута жолоба дозволяє виставити дальність викиду снігу (3-10 м).
Збільшені транспортувальні колеса і функція приводу забезпечують відмінну прохідність машини, а також мінімізують зусилля оператора при роботі.
Фара дозволяє працювати в темний час доби.

Характеристики

Виробник:

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою