0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 3928

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Снігоприбирач Ikra Mogatec BSF 4620

Компанія Електромакс пропонує снігоприбирач модель Ikra Mogatec BSF 4620(Німеччина). Снігоприбирачі Ikra BSF 4620 - компактні та зручні електричні снігоприбирачі від німецького виробника. Снігоприбирач простий і зручний в роботі. Модель має потужний електричний двигуном для виконання складних завдань з прибирання снігу. Велика ширина захвату забезпечує швидке прибирання. Прогумований шнек забезпечує якісну чистку асфальтованих доріжок, тротуарної плитки та інших твердих покриттів не дряпаючи і не пошкоджуючи їх. Рух здійснюється за допомогою обертання власного шнека, який при цьому збирає та відкидає сніг. Модель має дистанційне управління, яке максимально спрощує зміна напрямку відкидання снігу, легкими поворотами ручки. Ручка на каналі викиду та смушкові (зі смушків) гайки дозволяють змінити дальність відкидання снігу в лічені секунди. Для зручного зберігання ручка у снігоприбирача складається.
Снігоприбирач Ikra Mogatec BSF 4620 призначений для прибирання снігу перед будинком, на садових доріжках, автомобільних стоянках. Стане незамінний для місць з обмеженим простором.

Особливості:
- Електродвигун значної потужності легко запускається на морозі і практично не вимагає технічного обслуговування.
- Регульований кут викиду снігу.
- Корпус із міцного пластику не схильний до корозії і забезпечує невелику вагу машини.
- Регулювання повороту проводиться централізовано спеціальною ручкою.
- Снігоприбирач обладнаний функцією повороту жолоба на 180°.
- Транспортувальні колеса і функція приводу мінімізують зусилля оператора при роботі.

Характеристики

Виробник:

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою