0 грн.
phone_in_talk
Артикул: A 1802

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Акумуляторний шуруповерт HYUNDAI A 1802

Акумуляторний шуруповерт HYUNDAI A 1802 – це такий тип інструменту, без якого складно обійтися під час ремонтних і будівельних робота або дрібних робіт по дому. Шуруповерт HYUNDAI A 1802 володіє високою якістю і надійністю.

Шуруповерт HYUNDAI A 1802 є зручним і компактним інструментом. Його можна завжди тримати під рукою, його зручно перевозити і при зберіганні він займає мало місця. Інструмент оснащений швидкозажимним патроном, завдяки чому зміна оснастки відбувається набагато зручніше і швидше. Патрон даного інструменту не піддається нагрівання і не ламається при зіткненні з твердими матеріалами, так як він виготовлений з міцного матеріалу.

Акумуляторний шуруповерт HYUNDAI A 1802 володіє двома швидкісними режимами. У першому режимі максимальна швидкість складає 350 обертів на хвилину, а в другому – 1100 оборотів в хвилину. Максимальний крутний момент дорівнює 25 Нм. Також як і інші моделі шуруповерт HYUNDAI A 1802 має спеціальну функцію вибору крутного моменту і функцію реверсу.

Шуруповерт HYUNDAI A 1802 оснащений нікель-кадмієвий акумулятор, який має достатньо великий термін служби. Для повного заряду батареї необхідно 3-5 годин. У комплекті надається додатковий акумулятор. Шуруповерт HYUNDAI A 1802 виконаний у вдосконаленому дизайні, рукоять оснащена обгумованими накладками, а всі елементи управління розташовані в легкодоступних місцях.

Шуруповерт HYUNDAI A 1802 відмінно впорається з закручуванням або відкручуванням кріпильних елементів, а також зі свердлінням отворів в дереві, пластику або металу. На нашому сайті Ви зможете купити акумуляторний шуруповерт HYUNDAI A 1802.

Характеристики

Виробник: Hyundai
Країна походження: китай/корея
Аккумулятор: NI-CD (никель-кадмиевая)
Крутящий момент, Нм: 25
Напряжение питания, В: 18
Емкость аккумуляторов, А/ч: Ач
Скорость вращения, об/мин: 0-350 / 0-1100
Диаметр сверления: 30 - дерево, 10 - сталь
Патрон, мм: 10 (1-муфтовый)
Время заряда аккумулятора, ч: 3-5

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою