0 грн.
phone_in_talk
Артикул: WT-0530

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Стрічкова шліфмашина Intertool Storm WT-0530

Для шліфування широких, плоских або нерівних поверхонь і зняття шарів різноманітних матеріалів Вам знадобиться стрічкова шліфувальна машина Intertool WT-0530 серії Storm. Напівпрофесійний інструмент WT-0530 Вам обробити металеві, кам'яні, пластмасові, дерев'яні і різні будівельні поверхні. Крім цього Ви зможете підготувати скоси і кромки різних заготовок.

З даним інструментом легко і приємно працювати, так як Вам не потрібно буде прикладати значних зусиль, завдяки низькорозташованого центру тяжіння.

Високопродуктивна шліфувальна машина WT-0530 має потужність двигуна дорівнює 950 Вт і швидкість руху стрічки 120-350 м / хв. Залежно від оброблюваної поверхні Ви зможете вибрати найбільш оптимальну швидкість завдяки можливості регулювання. Розмір стрічки WT-0530 дорівнює 75х533 мм. Купити стрічкову шліфувальну машину Intertool WT-0530 серії Storm Ви зможете на нашому сайті за доступною ціною.

Характеристики

Виробник: Intertool
Країна походження: Китай
Тип: ленточые
Мощность потребления, Вт: 950
Напряжение питания, В: 230
Скорость движения ленты, м/мин: 120-380
Размер шлифовальной ленты, мм: 76*533

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою