0 грн.
phone_in_talk
Артикул: WT-0520

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Вібраційна шлифмашина Intertool Storm WT-0520
 


Маючи в своєму розпорядженні вібраційну шліфмашину Intertool WT-0520 Ви зможете виконати шліфування металевих, дерев'яних, пластмасових і кам'яних матеріалів. WT-0520 є напівпрофесійним інструментом серії Storm, який забезпечить високоякісне і точність обробки поверхонь.

Одним з переваг шліфувальні машини WT-0520 є наявність твердої шліфувальної платформи і надійне фіксування шлифовочной паперу, яка закріплюється на платформі. Двигун потужністю 200 Вт, розташований над центром платформи, швидкість якої становить 11000 дв. / Хв.

З вібраційної WT-0520 легко і приємно працювати. Дана модель має малу вагу і зручно розташовану обрезиненную рукоять. Також інструмент має систему що забезпечує відведення пилу і функцію фіксування роботи в постійному режимі. Ціна віброшліфмашини Intertool WT-0520 відповідає її якості. Купити шліфмашину Intertool WT-0520 серії Storm Ви зможете на нашому сайті.

Характеристики

Виробник: Intertool
Країна походження: Китай
Тип: плоскошлифовальные
Мощность потребления, Вт: 200
Напряжение питания, В: 230
Размер шлифовальной бумаги, мм: 187*240
Размер шлифовальной подошвы, мм: 187*90

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою