0 грн.
phone_in_talk
Артикул: DT-0525

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Мультиінструмент Intertool DT-0525

Мультиінструмент Intertool DT-0525 - багатофункціональний інструмент, який допоможе Вам у роботі з різними матеріалами. За допомогою РЕНОВАТОР DT-0525 Ви легко зможете виконувати роботи з різання, пиляння, скоблению, зачищення, шаброванію, шліфуванню, рубки і полірування різних матеріалів. Інструмент DT-0525 фірми Intertool відмінно впоратися з деревом, фанерою, гіпсокартоном, пластиком, бетоном, пінопластом, цеглою і з багатьма іншими матеріалами.

  Багатофункціональний інструмент простий і надійний в застосуванні, його потужність споживання дорівнює 250 Вт. Частота ходу регулятора регулюється від 15000 до 22000 хід / хв. Вам більше не потрібно зберігати безліч різних інструментів, які займають багато місця, тому що з усіма їхніми функціями відмінно впорається РЕНОВАТОР Intertool DT-0525. Купити мультінструмент Intertool DT-0525 Ви зможете на нашому сайті.

Характеристики

Виробник: Intertool
Тип: прямые (граверы)
Мощность потребления, Вт: 250
Напряжение питания, В: 230
Частота хода, ход/мин: 15000-22000
Вага: 2.75

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою