0 грн.
phone_in_talk
Артикул: Terneo Sen

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Програмований терморегулятор Terneo Sen для інфрачервоних обігрівачів. Для сухих приміщень

Терморегулятор Terneo Sen – його можна програмувати по днях тижня і часу включення. У будні до шести режимів, на два вихідні. Встановлювати необхідно його в закритих сухих приміщеннях з вологістю не більше 90%. За всіма своїми параметрами регулятор Terneo Sen це такий же як регулятор Terneo Pro, тільки з сенсорним екраном.

В базових налаштуваннях він запрограмований для установки разом з теплими підлогами, тому при використанні в парі з інфрачервоними обігрівачами необхідно зайти в поглиблені налаштування і поміняти регулювання. Більш детально в інструкції з експлуатації, поставляється з кожним регулятором.

У стандартному виконанні регулятор температури Terneo Sen встановлюється в стіну, наприклад, поруч з вимикачем. Це зручно коли ви робите ремонт і у вас є можливість все заздалегідь спроектувати і зробити необхідні отвори в стіні. Але якщо вже все зроблено, тоді замовте додаткову монтажну коробку, вона дозволить сховати задню частину регулятора і без отворів встановити на стіну.

Підключення: напруга (220 В, 50 Гц) подається на клеми 3 і 4, фаза (L) на 3, а нуль (N) на клему 4. Навантаження, обігрівач, підключається на клему 5 і 6.

Важливо: При зникненні електрики всі налаштування зберігаються протягом 72-х годин.

Максимальне навантаження на терморегулятор 3 кВт або 16А! При установки більшої потужності, необхідно використовувати магнітний пускач

Купити програмований терморегулятор Terneo Sen в Харкові або Одесі можна у нас, в інші міста ми відправляємо транспортними компаніями або поштою.

Характеристики

Виробник: Terneo
Габариты ДхШхВ, мм: 60х60х33
Вид: программатор
Регулировка, С: от 0 до +30
Максимальная нагрузка А/кВт: 16/3
Вага: 0.4

Відгуки

Наум
10 june 2020, 10:31

Спасибо за совет, сменил терморегулятор и правильно сделал

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою