0 грн.
phone_in_talk
Артикул: H 900

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Перфоратор HYUNDAI H 900

Перфоратор HYUNDAI H 900 – це надійний прилад ударно-обертальної дії, який може працювати в трьох режимах. Такий інструмент призначений для виконання широкого спектру робіт пов'язаних зі свердлінням, бурінням і довбанням.

Дана модель інструменту оснащена патроном SDS+, що дозволяє використовувати оснащення різних діаметрів і легко замінити її без використання сторонніх інструментів. Патрон виготовлений з міцного і надійного матеріалу.

Завдяки функції блокування включення можливість випадкового пуску двигуна виключено, що дозволить безпечно зберігати інструмент. Також можна заблокувати двигун під час тривалої роботи, що дозволить не утримувати кнопку рукою і підвищить комфорт роботи. Також перфоратор HYUNDAI H 900 володіє функцією реверсу, що дозволить використовувати інструмент в якості шуруповерта. Реверсивна функція допоможе звільнити застряглі в твердих матеріалах свердла або бури.

Для забезпечення більшої зручності в процесі роботи перфоратор HYUNDAI H 900 оснащений додатковою рукояткою, яка є ще однією точкою опори. Зручна рукоять з еластичним покриттям дозволить Вам сфокусуватися на виконуваних операціях і повністю контролювати інструмент. На рукояті є отвір для зберігання змінних насадок. Ще одним важливим пристосуванням є обмежувач глибини свердління.

Для зручного зберігання і транспортування в комплекті надається надійний пластиковий кейс. Купити якісний і надійний перфоратор HYUNDAI H 900 Ви зможете на нашому сайті.

Характеристики

Виробник: Hyundai
Мощность потребления, Вт: 900
Энергия удара, Дж: 3.2
Напряжение питания, В: 230
Скорость вращения, об/мин: 0-900
Частота удара, уд/мин: 4770
Диаметр сверления: дерево: 30 мм; сталь: 13 мм; бетон: 26 мм
Вага: 3.6

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою