0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 8012420

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Sadko GSP-3325 - це побутовий садовий мотообприскувач з об'ємом робочої ємності в 25 літрів! Модель є обприскувачем ранцевого типу. Комплектується Sadko GSP-3325 спеціальними насадками, які забезпечують якісний процес розпилення, радіус якого досягає 7 метрів - це один з найбільш високих показників серед обприскувачів побутового класу. За допомогою даного інструменту Ви можете обробляти навіть досить високі дерева і рослини.
У використанні і зберіганні мотообприскувач зручний і простий, обладнаний поршневим насосом. Крім зручних плечових ременів, укомплектований м'якою прокладкою під спину, а також антивібраційним механізмом. Двигун обприскувача Sadko GSP-3325 потужністю 1,5 к.с. економно витрачає паливо, йому досить і невеликого бака, об'ємом 0.6 літра, яким він обладнаний.

Характеристики

Виробник: Sadko
Країна походження: Словения
Тип: ,бензиновые
Рабочая емкость, л.: 25
Двигатель: двухтактный
Мощность двигателя, л.с.: 1,5
Класс опрыскивателя: бытовой
Расход препарата, л/мин: 2
Радиус распыления, m: 7

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою