0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 8010872

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Мотообприскувач-повітродувка SADKO GMD 4015B поєднує в собі легкість, комфорт і високу продуктивність. Даний ранцевий обприскувач дуже зручний для локального використання. Ефективно застосовується в садівництві для розпилення рідких сумішей, дозволяє обробляти досить великі території. При зміні насадки обприскувач перетворюється в потужну побутову повітродувку, що дозволяє легко очистити доріжки від листя, свіжого снігу та іншого легкого сміття. Швидкість повітряного потоку досягає 255 км / год.


Компактна рукоятка управління дозволяє швидко і точно виконувати необхідні операції з розпилення, а також чітко контролювати інтенсивність подачі рідини відповідно до типу виконуваної роботи. Дальність обробки досягає до 8 м. Широкий ремінь і антивібраційна система в поєднанні зі стійкою рамою зводять до мінімуму навантаження на вашу спину під час оприскування. Форсунка з регулюванням розпилюється струменя від широкого до узконаправленного потоку.

Характеристики

Виробник: Sadko
Країна походження: Словения
Тип: ,бензиновые
Рабочая емкость, л.: 15
Двигатель: двухтактный
Мощность двигателя, л.с.: 2,0
Класс опрыскивателя: бытовой
Расход препарата, л/мин: 2
Радиус распыления, m: 8
Вага: 11.1

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою