0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 4593

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Мотокультиватор Weima WM 600 NEW!

Мотокультиватор Weima WM 600 - молодша модель серії мотоблоків Weima. Призначена модель для культивації грунту на невеликих садових ділянках і городах. Мала вага, маневреність, компактність, простота запуску і експлуатації дозволять використовувати культиватор як чоловікам так і жінкам.

На культиватор встановлено бензиновий чотиритактний двигун нового зразка, який відповідає світовим нормам екологічності та має невелика витрата палива. Привід культиватора WM 600 - пасовий. Редуктор - ланцюговий, чотириступеневий, ідеально підібраний для ширини захоплення до 90 см. Зручне кермо регулюється по висоті під ріст оператора.

Характеристики Weima WM 600. Двигун WM170F, потужністю 7,0 к.с. Кількість швидкостей - 1 вперед / 1 назад. Ширина захоплення фрез - 60 см, 4 фрези. Глибина культивації - до 25 см. Маса культиватора - 48 кг.

Замовити мотокультиватор Weima WM 600 Ви можете у нас, по актуальній ціні, з офіційною гарантією та безкоштовною доставкою в містах Харків та Одеса.

Характеристики

Виробник: WEIMA
Тип: ,мотоблоки

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою