0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 8015743

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Мотоблок Sadko M-500 pro

Бензиновий мотоблок Sadko M-500 pro - потужний агрегат призначений для великого об'єму робіт по культивації будь-якого типу грунту. Різноманітність додаткового навісного обладнання дозволить універсалізуватися функції мотоблока. При установці плуга Ви зможете зорати город, при установці підгортальника, працювати в міжряддях картоплі, встановивши причіп, використовувати, як транспортний засіб і т.д. Модель Sadko M-500 pro оснащена власним двигуном Sadko, об'ємом 196 см3, потужністю 6,5 к.с. Ширина обробки становить 50-75 см, діаметр фрез - 30 см, що дозволить обробляти грунт на 25 см в глибину. Комплектується SSadko M-500 pro двома пневмоколесами і 6-ю фрезами.

повітряний фільтр в олійно ванні§ обслуговується редуктор§ регулювання керма по висоті§ ремінна передача§ шестерний редуктор§

Характеристики

Виробник: Sadko
Країна походження: Словения
Тип: ,мотоблоки
Топливо: Бензин
Ширина работы, см: 50/75
Число передач: 2 вперед/1 назад
Объем бака, л: 3,6
Двигатель: Sadko
Мощность двигателя, л.с.: 6,5
Глубина работы, см: 25
Вага: 63

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою