0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 3157

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Мотокультиватор Pubert Sterwins P50

Мотокультиватор Pubert Sterwins P50 - новинка модельного ряду культиваторів 2015 року. Ця модель аналог відомого культиватора Pubert ECO 55 PC2. Призначений культиватор до роботи на невеликих і середніх за розміром дільницях. По зручності, комфорту і функціональності може зрівнятися з професійними агрегатами. За допомогою культиватора Sterwins ви зможете культивувати грунт перед посадкою рослин, прополювати і підгортати междурядия, викопувати картоплю, готувати грунт до зими.Характеристики. На культиватор встановлено двигун Pubert R180 BH OHV з верхнім розташуванням клапанів, об'ємом 179 куб.см, потужністю 5,0 к.с. Число швидкостей, швидкість обертання фрез: 1 вперед / 1 назад, 120 об.мин / 58 об.мин. Ширина обробки грунту: 30-60 см (4 фрези). Глибина обробки: 25 см (діаметр фрез 320 мм). Тип зчеплення - ремінне. Тип редуктора - ланцюгової. Маса культиватора становить 52 кг.
Додатково. На культиватор Pubert Sterwins P50 можна додатково встановлювати навісне обладнання: плуг, окучник, картоплекопач. Для монтажу навісного обладнання Вам знадобитися зчіпка. Для роботи з навісним обладнанням необхідні колеса-грунтозацепи або пневмоколеса. Якісний двигун, надійний редуктор виробництва франції - гарант хорошою покупки, а з Компанією Електромакс Ви зможете придбати культиватор Pubert Sterwins P50 за найдоступнішою ціною в інтернеті. 

Характеристики

Виробник: Pubert
Тип: ,мотоблоки

Відео огляд: Pubert Sterwins P50

Підписуйтесь на наш канал в YouTube

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою