0 грн.
phone_in_talk
Артикул: 3132

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Мотокультиватор Pubert Compact 55 LC

Мотокультиватори французької компанії Pubert (Пуберт) давно зарекомендували себе на українському і європейському ринку як надійна і довговічна техніка. Перші зразки були зроблені ще в 1840-х роках. Купуючи цю продукцію, можна бути впевненими в тому, що Ви інвестуєте гроші в сучасну, зроблену з високоміцних матеріалів і з використанням останніх розробок продукцію, створену спеціально для полегшення праці в сільському господарстві.

Характеристики Pubert Compact 55 LC. Двигун: Loncin LC 170 F OHV, потужність 5,5 к.с. Паливний бак: 3,0 л. Передачі: 1 швидкість для руху вперед. Ширина роботи: 30/60 см. Глибина роботи: до 28 см. Маса: 54 кг. Культиватори Pubert впораються з будь-якими завданнями, модельний ряд дуже великий, що в свою чергу дозволить підібрати модель персонально під кожного замовника. Варто пам'ятати, що хоч мотокультиватори і діляться на професійні та аматорські, легкі культиватори зможуть впоратися з важкими грунтами. У своїх мотоблоки, компанія Pubert використовує надійні 4-х тактні мотори торгових марок Honda, Subaru, B & S, Loncin, Pubert

Характеристики

Виробник: Pubert
Тип: ,мотоблоки

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою