0 грн.
phone_in_talk
Артикул: J 550

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Електролобзик HYUNDAI J 550

Електролобзик HYUNDAI J 550 є одним з найбільш затребуваних інструментів в майстерні. Працювати з функціональним і мобільним помічником легко і цікаво.

Електролобзик HYUNDAI J 550 чудово впорається з різом дерева, пластмаси, гіпсокартону, ламінату, металевих листів і інших матеріалів. З таким інструментом можна легко виконати якісний криволінійний рез, рез круглих або прямокутних отворів. Як і багато моделей HYUNDAI, лобзик J 550 має 5 ступенів регулювання швидкості в діапазоні від 0 до 3000 ходів в хвилину. Міцна сталева підошва здатна відхиляться убік на 45 °.

Працювати з електричним лобзиком HYUNDAI J 550 приємно і безпечно. Ергономічна рукоять лобзика має гумові вставки, завдяки чому він не вислизає з руки під час роботи. Для безпечного зберігання або тимчасової перерви під час роботи лобзик має функцію блокування двигуна. Така функція дозволить уникнути небажаного запуску двигуна і захистить від випадкових травм.

Якщо у Вашому арсеналі ще немає даного типу інструменту або Ви бажаєте придбати новий, то на нашому сайті Ви можете купити надійний електролобзик HYUNDAI J 550.

Характеристики

Виробник: Hyundai
Угол пропила, град.: 90-45
Напряжение питания, В: 230

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою