0 грн.
phone_in_talk
Артикул: PT-0014

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Поршневий компресор INTERTOOL PT-0014

З однофазним електродвигуном, призначений для постачання стисненим повітрям пневматичного устаткування, застосовуваного в різних сферах діяльності. У компресора PT-0014 достатньо потужності для підключення одночасно кількох пневматичних інструментів, при цьому загальна витрата повітря декількох пневмоінструментів не повинна перевищувати продуктивність компресора. Для переміщення компресора PT-0014 по робочому майданчику, на компресорі є хромована ручка. Для зменшення вібрацій компресора INTERTOOL PT-0014 в процесі роботи, РТ0014 оснащений двома опорними стійками.

Компресор PT-0014 має V-образне розташування головки циліндра. Головки блоку циліндрів зроблені з алюмінію і обладнані великими ребрами для кращого охолодження. Також на корпусі компресора передбачений струмовий захист з кнопкою перезапуску. Компресор INTERTOOL РТ-0014 також має регулятор тиску і аварійний клапан скидання.Обсяг ресивера компресора PT-0014 становить 100 л, а продуктивність – 500 л/хв Потужність двигуна РТ-0014 – 3000 Вт.

Компресор РТ-0014 за конструкцією є ремінним. Компресор INTERTOOL PT-0014 оснащений масляною ванною, яка служить для змащування постійно тертьових деталей, так як сила тертя призводить до швидкого нагріву працюючих механізмів. Для зниження температури поршневої групи під час її роботи крильчатка обладнана спеціальними лопатками. Наявність всіх перерахованих вище механізмів значно збільшує термін служби компресора INTERTOOL PT-0014.

Купити поршневий компресор Intertool PT-0014 за допомогою нашого сайту дуже просто і швидко. Вам достатньо просто зв'язатися з нашим менеджером.

Характеристики

Виробник: Intertool
Объем ресивера, л: 100
Производительность, л/мин: 500
Мощность, кВт: 3
Количество поршней, шт: 2
Макс. давление, бар: 8

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою