0 грн.
phone_in_talk
Артикул: PT-0013

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Компресор INTERTOOL РТ-0013

Потужний продуктивний інструмент. Дана модель компресора INTERTOOL має високу продуктивність (500 л / хв) до нього одночасно можна під'єднати кілька пневмотіческіх інструментів. Компресор INTERTOOL PT-0013 має V-подібне розташування головки циліндрів. У верху підстави блоку циліндрів встановлені два всмоктуючих фільтра.Трехфазний електродвигун поршневого компресора INTERTOOL PT-0013 має потужність 380/3000 Вт. Обсяг ресивера - 100 л. Компресор PT0013 обладнаний двома манометрами для контролю тиску всередині ресивера і на виході, аварійним клапаном скидання. Головки циліндрів поршневого компресора PT-0013 виготовлені з алюмінію і мають великі ребра охолодження. Компресор INTERTOOL PT-0013 оснащений трифазним електродвигуном 380В (3000Вт), який передає зворотно-поступальний рух через ремінну поршня в блоці циліндрів. Переміщення поршня забезпечує нагнітання повітря. Пропускний клапан, який розміщений в голівці циліндра, забезпечує приплив повітря через повітряний фільтр в циліндр. Потім стиснене повітря через трубопровідну магістраль надходить в ресивер для стиснення. Для зручного переміщення компресор INTERTOOL PT-0013 по робочому майданчику обладнаний спеціальною рукояткою. Опорні стійки гасять коливання під час роботи компресора PT-0013.Также компресор PT-0013 має два виходи з швидкороз'ємними соедіненіямі.Компрессор РТ-0013 надійний і зручний помічник в роботі з пневмоінструментом.

Купити поршневий трифазний компресор Intertool PT-0013 за допомогою нашого сайту дуже просто і швидко. Вам достатньо просто зв'язатися з нашим менеджером.

Характеристики

Виробник: Intertool
Объем ресивера, л: 100
Производительность, л/мин: 500
Мощность, кВт: 3
Количество поршней, шт: 2
Макс. давление, бар: 8

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою