0 грн.
phone_in_talk
Артикул: PT-0010

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Поршневий компресор PT-0010

Встановлено електродвигун потужністю 1500 Вт. З робочим тиском компресора 8атм і продуктивністю 206 л / хв. Компресор PT-0010 зі сталевим циліндром здатний швидко наповнювати ресивер об'ємом 24 літри без будь-яких труднощів. Компресор PT-0010 широко застосовується в областях виробництва і сервісу, де потрібно стиснене повітря.

Компресор PT-0010 має прямий привід, такі компресори називають коаксіальними компресорами. Основна перевага компресора INTERTOOL PT-0010 - це менша, в порівнянні з ремінним компресором. ціна. Електродвигун з блоком циліндрів розгорнуто в протилежну сторону, якщо порівняти його з компресором PT-0009.

Компресор PT-0010 має сучасний дизайн і зручну конструкцію для швидкого доступу і заміни деталей. Для зручності і швидкого переміщення компресора PT-0010 він обладнаний двома колесами і зручною ручкою з гумовою накладкою в основі. Два манометра дозволяють контролювати вхідний і вихідний робочий тиск повітря в компресорі PT-0010. Поруч з манометрами розташований регулювальний гвинт для регулювання тиску повітря виходить з ресивера поршневого компресора PT 0010. А по обом сторонам регулювального гвинта знаходяться два випускних швидкоз'єднання. У нижній частині ресивера розташований клапан для зливу конденсату, який утворюється в процесі роботи. Купити масляний компресор Intertool PT-0010 за допомогою нашого сайту дуже просто і швидко. Вам достатньо просто зв'язатися з нашим менеджером.

Характеристики

Виробник: Intertool
Объем ресивера, л: 24
Производительность, л/мин: 206
Мощность, кВт: 1.5
Количество поршней, шт: 1
Макс. давление, бар: 8

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою