0 грн.
phone_in_talk
Артикул: Б 500
close Немає в наявності
Товар снят с производства, заменен на новую модель
Выберите подходящую модель

Опис

Інфрачервоний обігрівач Білюкс Б 500 для обігріву квартири, дачі, офісу

СТВОРЮЄМО ДИЛЕРСЬКУ МЕРЕЖУ

Опис: Інфрачервоний обігрівач Б 500 один із найменших обігрівач серед великої "сім'ї" Білюкс. Здатний спокійно впоратися з опаленням невеликої кімнати, можна використовувати як для основного опалення (коли іншого опалення немає) так і додаткового (коли є опалення але його не достатньо).

Область застосування Білюкс Б 500: для опалення побутових приміщень: кімнати, квартири, будинку, дачі, офісу, балкона, сан вузла. Теплиці. Сільськогосподарських потреб: свиноматки з поросятами, пташника, кролятника та ін.

Принцип роботи дуже простий: нагріваючись, обігрівач починає випромінювати тепло у вигляді хвиль (як тепло від праски), хвилі потрапляючи на предмети гріють їх, предмети, нагрівшись передають тепло в приміщення, нагріте від предметів повітря підіймаючись до стелі остигає. Отримуємо температуру біля підлоги, вище ніж під стелею. Як доктор прописав: тримайте ноги в теплі, а голову в прохолоді.

Хочете ознайомитися з об'єктами, на яких вже встановлені Білюкс? тисніть сюди

Вплив на людину: Інфрачервоне тепло - це тепло, яке випромінює нагріте предмет, наприклад, стіл який стоїть біля вікна нагрівається від променів сонця потрапили через вікно. Яке може бути шкідливий вплив від нагрітого столу? Схоже відбувається і при роботі інфрачервоного обігрівача Білюкс Б 500. Нагріваючись, він як сонце, гріє предмети, які потім обігрівають всі приміщення. Більш детально про вплив інфрачервоного обігрівача на людину, можна дізнатися, ознайомившись зі статтею читати статтю

На що потрібно звернути увагу:

  • Кращий варіант установки будь-якого обігрівачі Білюкс серії "Б" це на стелю, можна встановити і на стіну або у кут кімнати, тільки в цих випадках ККД трохи впаде.
  • Мінімальна відстань від обігрівачі Білюкс до предмета: вниз - 50 см, вгору - 5 см, у бік - 5 див.
  • Температура пластини обігрівача до - 250 С!!! Температура на корпусі - до 60 С.
  • Встановлювати обігрівач Білюкс найкраще вздовж холодних стін
  • Перед тим як купити інфрачервоний обігрівач Білюкс Б 500 - зверніться до нас за консультацією.

Комплектація: Інфрачервоний обігрівач Білюкс Б 500, так само як будь обігрівач серії "Б" укомплектований монтажним комплектом: два куточка для кріплення на стелю, заглушкою для ізоляції проводу, саморізами. А так само документація у вигляді паспорта продукції.

Гарантія:

3 роки: обігрівач встановлюється покупцем самостійно
7 років: монтаж сертифікованими фахівцями, без використання додаткових пристроїв стабілізації напруги (стабілізатор або реле напруги).25 років: монтаж сертифікованими фахівцями, з використанням додаткових істройств по стабілізації напруги (стабілізатор або реле напруги).

Рекомендуємо: для контролю роботи інфрачервоного обігрівача Билюкс Б 500 використовуйте терморегулятори. Вони дозволять працювати обігрівача Билюкс в автоматичному режимі, а Вам, економити витрати на опаленні. Детальніше про терморегуляторах

У вас вже є Билюкс Б 500? залиште свій відгук про роботу обігрівача Билюкс! Це допоможе іншим користувачам більш об'єктивно оцінити продукцію ТМ "Білюкс"

Перш ніж купити інфрачервоний довгохвильовий обігрівач Білюкс Б 500 в Харкові, Одесі або по Україні - проконсультуйтеся у нас.

Є можливість купити інфрачервоний обігрівач Білюкс Б 500 в кредит.

Характеристики

Виробник: Билюкс
Країна походження: Украина
Отоп.м2 (основное): до 5
Отоп.м2 (дополнительное): до 10
Мощн. номинал, Вт.: 500
Мощность потребления, Вт: 180
Напряжение, В/Гц: 220/50
Габариты ДхШхВ, мм: 1000/160/40
Высота установки, м: до 3,0

Відео огляд: Білюкс Б 500

Підписуйтесь на наш канал в YouTube

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою