0 грн.
phone_in_talk
Артикул: WT-1020

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Технічний фен Intertool Storm WT-1020

Фен технічний Storm WT-1020 компанії Intertool є напівпрофесійний інструмент з широкою сферою застосування.

Зручний у використанні при видаленні лаку, фарби з поверхонь, формування пластика, також часто застосовується для підвищення швидкості засихання клею і навіть для розморожування труб.

Технічний фен Storm WT-1020 працює від напруги живлення 230 В, що дозволяє використовувати його і в побуті, підключивши до звичайної розетки. Споживана потужність становить 2 кВт. Технічний фен створює щільний потік повітря високої температури. Швидкість повітряного потоку і його температуру в даній моделі можна регулювати в двох режимах.

Вага пристрою становить всього 0,78 кг, що в сукупності з компактними розмірами забезпечує легкість роботи. Також конструкція технічного фена Intertool WT-1020 забезпечує безпеку при його використанні, проте слід пам'ятати також і про додаткові кошти, які знизять вірогідність травмування.

Купити технічний фен Intertool WT-1020 можна прямо у нас на сайті за приємною ціною.

Характеристики

Виробник: Intertool
Мощность потребления, Вт: 2000
Напряжение питания, В: 230
Кол-во температурных режимов: 2
Макс. температура, град: 50-600

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою