0 грн.
phone_in_talk
Артикул: GK 28

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Дизельна теплова гармата Kroll GK 28

Kroll (Німеччина). Теплова гармата на дизельному паливі Kroll GK 28 прямого нагріву - призначена для швидкого підняття температури в приміщеннях, для опалення гаража, СТО, цеху, складу, для сушки стяжки підлоги і стін, сушки сипучих матеріалів.

Прямий нагрів - продукти згоряння, під час роботи теплової гармати, потрапляють в приміщення разом з нагрітим повітрям. Приміщення повинні мати доступ до свіжого повітря.

Компанія Електромакс, офіційний представник торгової марки Kroll на території Харківської обл. Вся продукція німецького виробника Kroll, відрізняється в першу чергу якістю, потім безпекою і надійністю в роботі. Ціна не найдешевша, але вона того варта.

Перш ніж купити теплову гармату на дизельному паливі Kroll GK 28 або дизельний нагрівач Kroll GK 28 проконсультуйтеся у наших фахівців, вони допоможуть зробити теплової розрахунок, підібрати по потужності і оформити замовлення.

Купити дизельну теплову гармату Kroll GK 28 в Харкові, Одесі, Миколаєві, Івано-Франківську, Хмельницькому, Рівному, Львові, Вінниці, Житомирі, Києві, Чернігові, Полтаві, Кременчуці, Кіровограді, Херсоні, Сімферополі, Севастополі, Євпаторії, Ялті, Феодосії, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську, Луганську, Сумах.

У нас Ви можете купити дизельну теплову гармату Kroll GK 28 в кредит (ОТП або Укрсиббанк).

Характеристики

Виробник: Kroll
Габариты ДхШхВ, мм: 860х485х530
Тепловая мощность, кВт: 28
Поток воздуха, м.куб/час: 500
Объем обогрева, м.куб: 400-950
Объем бака, л: 30
Электропитание, В/Гц: 230/50
Расход топлива, л/ч: 2.37
Вага: 31

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Переглянуті товари (2)

Activa Pyramide Cheops
29 560 грн.
Тип:
пропан/бутан
Тепловая мощность, кВт:
до 10.5
Диаметр излучения, м:
до 5
Высота, см:
223
Газ:
Пропан/бутан
Расход газа, г/ч:
300-950
Время непрерывной работы, ч:
16-50, баллон на 27 литров
Рефлектор диаметр, см:
46.5х46.5
FORTE EG 26-230S
3 229 грн.
Мощность потребления, Вт:
2600
Диаметр диска, мм:
230
Скорость вращения, об/мин:
6500
Напряжение питания, В:
230
Диаметр посадочного отверстия, мм:
22.2
Шпиндель:
М14