0 грн.
phone_in_talk
Артикул: DT-9160

Даного товару немає в наявності! Для ознайомлення з актуальним асортиментом перейдіть в розділ натиснувши на кнопку нижче.

Опис

Бетонозмішувач Intertool DT-9160

Бетонозмішувач DT-9160 компанії Intertool - модель, призначена для малих і середніх обсягів будівельних робіт. Обсяг бака в даній моделі становить цілих 160 літрів, чого цілком достатньо для проведення масштабних робіт. Частота обертання бака складає 30 повних обертів за хвилину, що забезпечує електродвигун з споживаної потужністю Потужність 550 Вт. Пристрій працює 230 В.

Дана модель бетонозмішувача виконана в традиціях ергономічного дизайну з застосуванням високоякісних матеріалів. Вінець бетонозмішувача Intertool DT-9160 виконаний з міцного чавуну, що забезпечує його зносостійкість. У разі заклинювання бака навантаження на електродвигун буде припинена автоматично, що також гарантує довговічність роботи пристрою. DT-9160 вельми зручний при експлуатації. Його можна без особливих зусиль зібрати / розібрати. А робота з вивантаженням розчину з бака змішувача полегшена зручністю важеля, виконаного у вигляді колеса. Це дозволяє чітко фіксувати кількість вивантажується розчину. Крім цього, бак можна зафіксувати в певному положенні за допомогою фіксатора.Ви можете купити бетонозмішувач Intertool DT-9160 прямо зараз на нашому сайті за досить привабливою ціною.

Характеристики

Виробник: Intertool
Країна походження: Китай
Тип бетономешалки: венцовая
Объем бака, л: 160
Скорость вращения, об/мин: 30
Мощность, Вт: 550
Напряжение, В: 220
Вага: 74

Відгуки

На даний момент про цей товар ще немає відгуків.

Нам важлива думка наших покупців про придбаний товар і сервіс магазину, тому, якщо ви є нашим клієнтом, ми будемо вдячні за залишений відгук про придбаний товар.

Для того, щоб залишити відгук, скористайтеся відповідною формою.

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою