У чому різниця і чи є сенс платити більше?

Сьогодні багато виробників в Україні роблять продукцію, яка за всіма характеристиками не поступається західним аналогу. Компанія Билюкс, не виняток. У цій статті ми виділимо ряд характеристик і зробимо порівняльний аналіз, все це підтвердимо фото звітом.

Для аналізу беремо інфрачервоний обігрівач Frico IR 4500 і Билюкс У 4000. В двох словах про обігрівачах і фірмах виробниках:

  • Шведська торгова бренд Frico, один з перших в світі почав виробництво інфрачервоних обігрівачів, з 1967 року. На сьогоднішній день робить абсолютно всі види інфрачервоних обігрівачів. Можна з повною впевненістю заявити, що в компанії Frico, для виробництва обігрівачів, використовується багаторічний досвід кваліфікованих інженерів, вони постійно модернізують і впроваджують нові технології, які, в свою чергу, зробили інфрачервоні обігрівачі Frico одними з кращих в світі!
  • БіЛюкс Україна, місто виробник Харків. Завдяки команді професіоналів, правильно розподіленого навантаження і регіональним представництвам в 5-ти обласних містах України - більше половини всіх продажів в Україні, серед довгохвильових обігрівачів, належить саме Білюкс.

Довідка: Що стосується моделі Билюкс У 4000, то при розробки інженери Билюкс за еталон брали саме Frico IR 4500.

Технічні характеристики:

  Білюкс У 4000 Frico IR 4500
Потужність 4,2 кВт 4,5 кВт
Габарит 2000х360х80 мм 1500х358х83 мм
Вага 15 кг 11 кг
Температура на тенах До 600 градусів До 700 градусів
Довжина хвилі Средня Средня

Порівняльні характеристики:

  Білюкс У 4000 Frico IR 4500
Корпус Сталевий лист 1 мм покритий порошковою фарбою Алюмінієвий анодований лист
Відбивач Полірований анодований алюміній Полірований анодований алюміній
Клемная колодка Саме зажимная колодка Wago (Німеччина), дозволяє робити монтаж без викрутки.  Є можливість підключення обігрівачів послідовно. Термостійкий пластмас.  Можливість підключення обігрівачів послідовно.
Монтаж Монтажні скоби дозволяють робити підвіс під різним кутом.  Йдуть в комплекті Монтажні скоби дозволяють робити підвіс під різним кутом.  Йдуть в комплекті
Ціна на 27.01.12 2990 грн 5150 грн

Прокоментіруем кожен з пунктів:

  • Корпус: Алюмінієвий корпус на порядок легше від стали по вазі і простіше у виготовленні, але з іншого боку, він м'якше і більш схильний до деформації. Деформацію можна отримати як під час транспортування вантажу, особливу увагу до транспортним компаніям, так і під час роботи. Тому, що корпус нагрівається і його може повести (покриття) якщо обігрівач підвішений не на одному рівні щодо осі.
  • Відбивач: матеріал, з якого виготовлений відбивач, однаковий, різниця тільки в кріпленнях. В обігрівачах БіЛюкс відбивач кріпиться заклепками як в кутах, так і вздовж кожного ребра, що робить конструкцію більш посиленою. Frico ставить заклепки тільки в кутах.
  • Клемная колодка: БіЛюкс це єдиний виробник, який ставить колодки німецького виробника Wago. Дозволяє робити підключення без викрутки + є спеціальні гнізда для послідовного підключення. Важливо: при монтажі БіЛюкс серії «У» - Нуль не вдалося підключитися!
  • Монтаж: Тут відмінностей немає, монтажні скоби дозволяють робити монтаж під різним кутом. Важливо стежити за тим, що б поздовжня вісь обігрівача була на одному рівні.
  • Ціна: тут без коментарів. Цифри говорять самі за себе.

Підсумок: обидва обігрівача варті уваги, і при правильній установки вони будуть служити довго і якісно.