топливноя смесь для двухтактного двигателя

Дозування і пропорції паливної суміші

Всі двотактні двигуни заправляються паливної сумішшю, пропорціями приблизно 1:40 (1 одиниця масла до 40 одиниць бензину) або, іншими словами, 25 мл/см.куб масла на 1 л. бензину.

Приготування паливної суміші для двотактного двигуна: Для приготування суміші можна скористатися прозорою пластиковою ємністю, в неї влити 1/2 частина бензину, потім залити частину масла і перемішати. В отриману суміш долити залишок бензину і повторно перемішати. Готову суміш влити в бак.

важливо:

  • максимальний термін зберігання суміші - до 2-х тижнів
  • суміш збовтувати перед кожною заправкою
  • якщо в процесі зберігання колір суміші змінився, використовувати не рекомендується
  • зберігайте суміш в прохолодному приміщенні з хорошою вентиляцією

Бензин: октанове число повинно бути не менше 90. (АІ 92 і вище). Можна використовувати тільки чистий бензин, тому що домішки мають іншу швидкість, температуру і ступінь згоряння. Використовуйте "свіжий" бензин, тому що при зберіганні більше одного місяця, він окислюється, і погіршуються його властивості.

Масло: необхідно використовувати двотактне високоякісне масло для техніки з високими оборотами (10-15 тис. Об./Хв., Близько 200 об./Сек.). Масла, які використовуються для мотоциклів або водної техніки, не зможуть забезпечити достатньої змазування поршневої групи або деталей мотора.

Заправка

Для заправки скористайтеся лійкою, попередньо очистивши місце навколо горловини щоб уникнути попадання бруду в бак. Залийте суміш і закривайте кришку бака. Процес заправки або зливання суміші повинен відбуватися в далекі від вогню.

Обкатка двотактного двигуна

Для правильної роботи двигуна необхідно робити обкатку. У процесі обкатки деталі притираються, зазори стають оптимальними і виріб (в даному випадку мотор) буде на порядок довше і краще, ніж мотор без обкатки. Перший бак суміші необхідно відпрацювати зі зміною числа обертів: холостий хід → обертів до 50% навантаження. Надалі, при перших навантаженнях, використовуйте половину потужності, 50% (10 годин роботи)

Зберігання двотактного двигуна

Перед зберіганням обов'язково злийте залишки суміші. Зберігайте в прохолодних приміщеннях які мають вентиляцію.

Двотактні двигуни використовуються дуже широко, серед садово-городньої техніки це: мотокоса (мототріммер), газонокосарка, бензопила, мотопомпа, Землебури, повітродувки, бензорізи, генератори. В основному це техніка до 5 кВт потужності.

Дотримання перерахованих вище рекомендацій
продовжить моторесурс бензомоторної техніки у багато разів.
З найкращими побажаннями,
ТОВ «Компанія «Електромакс»